Алена Че , 26 сентября в 15:17 48

Габриэлла Массанга: «Каждая семья раскрывается по-своему»

В программе «Сімейні зустрічі», которая еженедельно выходит на «5-м канале», мы имеем возможность ближе познакомиться с публичными личностями, раскрыть их семейные ценности, узнать, какие они в быту, в домашней обстановке. Сегодня мы поговорим с автором и ведущей этой программы Габриэллой Массангой.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября в 15:17 0

Премьера видео «Твоє ім’я» от «Толочный»

Совсем недавно проект Жени Толочного с одноимённым названием презентовал видео на авторскую песню «Твоє ім’я». Подробнее об узнаем прямо сейчас от Жени.

Перейти к посту →

Полуянова Ирина , 26 сентября в 15:16 0

Настя Кудри выпускает дебютный альбом «Без прелюдий»

29 сентября в творческой жизни певицы Насти Кудри произойдет долгожданное событие. Девушка презентует поклонникам свой дебютный альбом «Без прелюдий». 

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября в 15:16 0

Прем’єра пісні «Шукаю тебе» від Erômin

Не зупиняючись після успіху «Птахів», Євген Єрьомін (Erômin) презентує новий захоплюючий трек - «Шукаю тебе».

Перейти к посту →

Алена Че , 24 сентября в 21:08 49

Дебютне відео «Танці на воді» від Е.K.A і Sheemy

Днями творчий тандем Е.K.A і Sheemy презентували дебютне відео «Танці на воді». Докладніше про нього дізнаємося прямо зараз від Е.K.A, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 21 сентября в 20:30 0

На парковке ТРЦ «Городок» состоится соревнование по уличному виду спорта Steel Workout Show

В эту субботу, 23 сентября, в 15.00 на парковке ТЦ «Гродок» (ул. Степана Бандеры, 23) пройдет Steel Workout Show – открытые соревнования с элементами шоу по популярному уличному виду спорта – воркауту. Организаторами мероприятия выступили сеть техники и электроники COMFY и компания «Samsung Electronics Украина».

Перейти к посту →

Алена Че , 20 сентября в 22:47 18

Премьера видео «Я Твоєю стала» от Талины

11 сентября певица Талина презентовала новую авторскую песню «Я твоєю стала» и снятое на неё видео. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы, заодно и поближе с ней познакомимся. Перейти к посту →

Алена Че , 20 сентября в 21:56 56

Прем’єра відео «Полети» від LUKA

Днями співак, автор власних пісень LUKA (Андрій Лучанко) презентував нове відео «Полети». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября в 17:34 36

Музичний фільм «Ожинове літо з Маріанною Гавриш»

Нещодавно на телеканалі «ТОНІС» відбулася прем’єра музичного фільму «Ожинове літо з Маріанною Гавриш», у якому показані краєвиди та традиції мальовничого гуцульського краю. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Маріанни, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 19 сентября в 16:27 1

Ближче до Дніпра: новий стильний готель Number 21 відкрив свої двері на київському Подолі

8 вересня 2017 офіційно відкрив свої двері для гостей готель Number 21 на Подолі, що до цього часу працював під брендом «Impressa». Компанія DBI Hotels & Resorts підписала контракт на повне управління готелем.

В дуже короткі терміни було проведено повний ребрендинг готелю та його оновлення, а також здійснено перехід на міжнародні стандарти гостинності. При готелі також відривається новий ресторан, що називатиметься The Kitchen 21 на 40 місць.

Перейти к посту →

Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой