Вадим Слобожанский , 21 августа в 18:03 1

«Сінема-сіті» запрошує на показ екшну «НА ДРАЙВІ»

Знайомтеся з професійним водієм, якого наймають злочинці, щоб швидко і без проблем дістатися з точки А в точку Б. Він - відчайдушний шибайголова, у якого в навушниках завжди грають улюблені пісні. Він може дозволити собі бути безтурботним, адже давно продумав до найдрібніших нюансів план втечі і розклав його на такти безупинної музики. Він перетворює акорди в ідеально прораховані поліцейські розвороти та найдивовижніші маневри.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 21 августа в 18:01 1

У кінотеатрі “Оскар” стартує показ народного суперблокбастеру “DZIDZIO Контрабас”

Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкi» грошi - для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але нашi герої заради мрії готові на все.

Перейти к посту →

News2017 , 21 августа в 18:01 0

Дядя Жора снял эпатажный клип на «Мальдивах»

Знаменитый украинский шоумен Вадим Мичковский, более известный под творческим псевдонимом Дядя Жора, презентовал свою новую видеоработу на песню "Пиво".

Перейти к посту →

Алена Че , 17 августа в 20:21 21

Ольга-Стефанія Калиновська: «Мені значно цікавіше відтворювати картинку за допомогою звуків»

Слухачі радіо «Буковина-ФМ» про творче життя рідного краю і не тільки дізнаються завдяки програмам відділу культурно-мистецьких і просвітницьких програм радіостанції. Частину з них готує та веде талановита журналістка Ольга-Стефанія Калиновська. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Сергей Владимиров , 16 августа в 15:42 125

Новый сингл и mood-видео «Так нежно» выпустила группа LIKE.А

Солистки группы «LIKE.А» пригласили алхимика и создали субстанцию раскрывающую секрет человеческих чувств

Вадим Слобожанский , 16 августа в 14:12 0

«Сінема-сіті» запрошує на показ анімаційної пригоди «ЕМОДЖІ МУВІ»

У кожному смартфоні існує приховане місто, де живуть всі емоджі - СМСковіль. Дай п’ять, Закоханий котик чи Ану відвали - вони нереально круто передають наші емоції! Нова анімаційна комедія розповість історію Геника – унікального емоджі, який повинен виконати своє призначення у різних додатках смартфона. Та коли настане велика халепа, чи зможе Геник врятувати СМСковіль і всіх його мешканців?

Перейти к посту →

Алена Че , 15 августа в 13:08 74

Прем’єра пісні «Номер один» від Мії

Днями співачка Мія презентувала нову пісню «Номер один», яка стала свого роду дебютом для виконавиці. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої Мії.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 14 августа в 23:52 0

У Парку «Київська Русь» під Києвом відбувається реабілітаційний табір для дітей з особливостями розвитку

«PURINA® у всьому світі підтримує філософію тісного зв’язку людини з тваринами.Основною відмінністю табору є те, що в його роботі беруть участь спеціалісти з каністерапії – реабілітації за участі спеціально підготованих собак-терапевтів. Передбачені групові та індивідуальні заняття з каністерапії, арт-терапевтичні уроки, а також консультації для батьків з психологом.

PR advice , 14 августа в 23:43 0

Влада Литовченко: ЮНЕСКО бере під опіку лісові масиви Карпат, щоб зберегти їх для нащадків

Найголовнішою подією року у сфері культури та захисту історичної та природної спадщини стала 41-а сесія Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка проходила з 2 по 12 липня 2017 року у польскому Кракові. Протягом заходу, на якому були присутні близько тисячі осіб з понад 20 країн світу, неодноразово піднімалося українське питання. За ініціативи Польщі, яка головувала на цьогорічній сесії, уперше були організовані Форум розпорядників всесвітньої спадщини та Форум громадянського суспільства, де також особлива увага була прикута до України. Про наслідки сесії ЮНЕСКО розповіла Влада Литовченко, кандидат історичних наук, експерт з культурноі дипломатії.

Вадим Слобожанский , 14 августа в 23:42 0

Кінотеатр «Сінема Сіті» запрошує на прем’єру мультфільма «РЕАЛЬНА БІЛКА 2»

У продовження веселих хвостатих пригод білці Злюку та його друзям знову треба діяти спільно. Цього разу — аби врятувати свій дім: мер міста задумав вирубати їхній парк і побудувати на його місці бездушні атракціони… На щастя, у Злюка та інших любителів арахісу є план, не останню роль в якому відведено новим друзям наших героїв — білим мишам під орудою мудрого містера Фенга.Перейти к посту →