Life Records , 21 мая в 20:07 70

Группа «COCOS» -Участник отбора «Файне Місто»

Группа "COCOS" -Участник отбора "Файне Місто"

Перейти к посту → Группа "COCOS" не перестаёт удивлять нас, после прорыва в топ 20 лучших музыкальных групп Украины по версии музыкальной премии "Фаворитов Успеха", талантливые зажигательные девушки уже выступили в рамках концертного тура в таких городах как Киев и область, Суммы и область, покорили Днепропетровск, а теперь прошли в отборочный тур самого крупного фестивального конкурса "Файне Місто" и нуждаются в вашей поддержке в голосовании за группу. Как говорят сами девушки для них это очень важное мероприятия в их жизни и первое такого масштаба.

Алена Че , 20 мая в 23:35 79

Галина Рудик зайняла 2-е місце у конкурсі «AlyoshaSongWithMe»

Нещодавно прикарпатська співачка, автор власних пісень, музичний керівник ІФНМУ, педагог вокальної школи «Crystal Voice» (м. Івано-Франківськ) Галина Рудик взяла участь у конкурсі «AlyoshaSongWithMe», організованому співачкою Alyosha та її продюсером Вадимом Лисицею. Журі конкурсу в складі Потапа, Позитива з гурту «Время и Стекло», а також, самих Alyosha та Вадима Лисиці нагородило Галину другим місцем у дорослій категорії, за що вона отримала можливість записати пісню на відомій столичній студії звукозапису «Foxxstudious». Сьогодні Галина поділиться своїми враженнями від конкурсу та розповість про успіхи своїх учнів.

Перейти к посту →

Ярослав , 20 мая в 13:24 65

У Києві відбувся Музейний вечір у Великій Лаврській дзвіниці

17 травня, у переддень міжнародного музейного свята, кияни та гості міста мали змогу відвідати Велику лаврську дзвіницю, як і обіцяли організатори, захід був надзвичайно цікавим та пізнавальним!

Перейти к посту →

Красивые фото, Театр, опера, опереттта, Киев, Фото красивых, интересных людей, архитектура, дома, строительство, недвижимость, Киево-Печерская Лавра, театральная труппа «Чапай», Топилко Олег Васильович, часы, годинник

Вадим Слобожанский , 18 мая в 16:39 1

Кінотеатр «Оскар» запрошує на показ легендарної пригодницької комедії «ПІРАТИ КАРИБСЬКОГО МОРЯ: ПОМСТА САЛАЗАРА»

Йо-хо-хо! Один з найвпізнаваніших персонажів в історії кіно повертається у славетній піратській пригоді! Розвіявши свою удачу по світу, капітан Джек Спарроу (Джонні Депп), виявляє, що за ним полює його давній ворог - жахливий Салазар (Хав’єр Бардем) з командою матросів-привидів. Щоб врятуватися, а поміж тим здобути повний контроль над морями, харизматичний капітан Спарроу має заволодіти могутнім артефактом — тризубом Посейдона.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 18 мая в 13:37 1

Арт-вікенд у Криворівні: Миколайчук, Параджанов, Грушевський, Франко і чарівна Марічка

Криворівня – село розкішних гір, низького неба, легенд та чар. Недивно, що саме на цій землі розгорнув події своєї найвідомішої повісті «Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський. Саме тут красень-Іван покохав тендітну Марічку. Та нестримна ріка навіки розлучила пару. Іван одружився на нелюбій Палагні й утратив розум…

Перейти к посту →

Путешествия, туризм, Путешествия с Талой Гончаровой

Виталий1984 , 17 мая в 14:27 14

Под Киевом пройдут массовые бои на мечах

20 и 21 мая в «Парке Киевская Русь» пройдет Чемпионат Украины по средневековому бою «Зов героев».

Перейти к посту →

Тетяна , 17 мая в 11:56 0

Эверест vs Монблан - собственный рейтинг от В. Гижицкого

Эверест – это мечта каждого туриста. Казалось бы, что это – самая опасная гора в мире. На самом деле – это не так...

Перейти к посту →

Бизнесмен, предприниматель, спорт, спортсмени

Вадим Слобожанский , 17 мая в 11:53 1

Кінотеатр «Multiplex» запрошуює на перегляд фільму «Чужий: Заповіт» Рідлі Скотта!

Рідлі Скотт повертається до всесвіту, який він створив у «Чужому», у новому фільмі «ЧУЖИЙ: ЗАПОВІТ» - другому розділі трилогії пріквелу, що почався з «ПРОМЕТЕЮ» і веде безпосередньо до оригінальної фантастики Скотта 1979 року. Вирушивши на віддалену планету на дальній стороні галактики, команда колоніального корабля "Заповіт" відкриває те, що здається їм недослідженим раєм, а насправді є темним, небезпечним світом, єдиним мешканцем якого є «синтетик» Девід (Майкл Фассбендер), врятований з приреченої експедиції "Прометей".

Перейти к посту →

Малая Марина , 17 мая в 11:52 2

Инна Пинчук в тропической фотосессии для журнала XXL

В первую очередь – это обложка и фотосессия с главной героиней номера Инной Пинчук. Горячая брюнетка предстала в не менее горячем тропическом антураже – безпроиграшный рецепт фотосессии для мужского журнала.

Перейти к посту →

Олеся Рассказова , 17 мая в 11:51 0

Выбери свое идеальное окрашивание: омбре, сомбре, балаяж, шатуш

Полюбившиеся нам сомбре, омбре, брондирование, шатуш, колорирование и другие популярные техники по-прежнему актуальны. Чтобы не запутаться в терминах, коротко вспомним, чем все эти окрашивания отличаются друг от друга. Сомбре или омбре? Окрашивание волос омбре - контрастный переход от темного цвета к светлому. Как правило, верхняя часть остается нетронутой, волосы окрашивают, начиная с середины, цвет становится интенсивнее к кончикам. Граница перехода размыта. В последнее время на волне популярности цветное омбре или коломбре, когда концы красят в яркий необычный цвет - розвый, синий, фиолетовый, зеленый и т.д. Перейти к посту →