Алена Че , 18 октября 2017 в 20:23 61

Прем’єра відео «Кольоровими» від Ліа

Днями співачка Ліа презентувала нову позитивну пісню «Кольоровими» та зняте на неї лірик-відео. Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 октября 2017 в 07:42 19

Прем’єра пісні «Материнське серце» від Альони Карат

Нещодавно співачка, автор-виконавець власних пісень, заслужена артистка естрадного мистецтва України Альона Карат презентувала пісню «Материнське серце». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 октября 2017 в 21:49 44

Надія Гасюк: «Зараз вирішила повністю сконцентруватися на музиці»

Другий спільний трек проекту «Bakun» та співачки Надії Гасюк активно ротується на радіостанціях України, поширюється у соціальних мережах та на музичних інтернет-порталах і вже встиг припасти багатьом до смаку. Отже, настав час ближче познайомитися з Надією.

Перейти к посту →

va-production , 13 октября 2017 в 20:26 0

ЗВЕЗДНЫЙ ФИНАЛ NEW COVER FM и ПОБЕДИТЕЛИ 4 СЕЗОНА

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 11:38 104

Одразу дві прем’єри від Хаса

Минулого тижня виконавець Хас представив вірус-відео «Любов у мегаполісі», а 3 жовтня побачила світ спільна робота з гуртом «Веремій» «Нічого не буде, як раніше». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Хаса, заодно й ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Freedom_Event_Hall , 4 октября 2017 в 22:21 14

25 вересня в Freedom Event Hall відбулася прем’єра вистави «А якщо Я?»

Цього вечора на славнозвісній сцені концертного залу Freedom Event Hall актори Віталій Іванченко та Марина Бахтіна дали відповіді на заповітні бажання всіх подружніх пар.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 12:40 92

Прем’єра відео «Наче» від Тараса Гаврика

Львівський музикант, радіо та телеведучий Тарас Гаврик презентував новий сингл «Наче» та лірик-відео на нього. Докладніше про це та про інші творчі зміни дізнаємося прямо зараз від Тараса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:10 0

Ремикс на песню Киры Мазур «VITEROK» от «Midnight Daddies»

Remix «VITEROK» написан коллективом «Midnight Daddies» – тандем саунд-продюсеров и диджеев Димы Дымова и Никиты Гончаренко.

Перейти к посту →

PR advice , 1 октября 2017 в 14:09 0

Олег Скрипка, Соломия Витвицкая, Андрей Данилевич посетили открытие института хирургии

В центре столицы официально открыл свои двери VALIKHNOVSKI SURGERY INSTITUTE. Для нового здания подобрали историческое место - рядом с Институтом сердечно-сосудистой хирургии имени Николая Амосова.

Перейти к посту →

Alyona Gontar , 1 октября 2017 в 14:09 0

Шок! Скандал! Сенсация! Ведущая телеканала М1 Мила Еремеева попала в тюрьму вместе с DZIDZIO

Долгое время ведущей музыкального телеканала М1 удавалось скрывать своё хобби. Но оказалось, что в свободное от ТВ время Мила патрулирует улици Киева и арестовывает преступников. Она уже задержала гражданина, который хотел выбросить чек из супермаркета прямо на тротуар, а также девушку, которая курила на остановке общественного транспорта. Кроме того, она всегда поможет перейти бабушке через дорогу и донесет тяжёлый рюкзак школьника.