Полуянова Ирина , 26 сентября 2017 в 15:16 0

Настя Кудри выпускает дебютный альбом «Без прелюдий»

29 сентября в творческой жизни певицы Насти Кудри произойдет долгожданное событие. Девушка презентует поклонникам свой дебютный альбом «Без прелюдий». 

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября 2017 в 15:16 0

Прем’єра пісні «Шукаю тебе» від Erômin

Не зупиняючись після успіху «Птахів», Євген Єрьомін (Erômin) презентує новий захоплюючий трек - «Шукаю тебе».

Перейти к посту →

Алена Че , 24 сентября 2017 в 21:08 49

Дебютне відео «Танці на воді» від Е.K.A і Sheemy

Днями творчий тандем Е.K.A і Sheemy презентували дебютне відео «Танці на воді». Докладніше про нього дізнаємося прямо зараз від Е.K.A, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 сентября 2017 в 22:47 64

Премьера видео «Я Твоєю стала» от Талины

11 сентября певица Талина презентовала новую авторскую песню «Я твоєю стала» и снятое на неё видео. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы, заодно и поближе с ней познакомимся. Перейти к посту →

Алена Че , 20 сентября 2017 в 21:56 56

Прем’єра відео «Полети» від LUKA

Днями співак, автор власних пісень LUKA (Андрій Лучанко) презентував нове відео «Полети». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 17:34 36

Музичний фільм «Ожинове літо з Маріанною Гавриш»

Нещодавно на телеканалі «ТОНІС» відбулася прем’єра музичного фільму «Ожинове літо з Маріанною Гавриш», у якому показані краєвиди та традиції мальовничого гуцульського краю. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Маріанни, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 19 сентября 2017 в 16:27 1

Ближче до Дніпра: новий стильний готель Number 21 відкрив свої двері на київському Подолі

8 вересня 2017 офіційно відкрив свої двері для гостей готель Number 21 на Подолі, що до цього часу працював під брендом «Impressa». Компанія DBI Hotels & Resorts підписала контракт на повне управління готелем.

В дуже короткі терміни було проведено повний ребрендинг готелю та його оновлення, а також здійснено перехід на міжнародні стандарти гостинності. При готелі також відривається новий ресторан, що називатиметься The Kitchen 21 на 40 місць.

Перейти к посту →

Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:27 0

Євгенія Науменко: «Журналістика- це єдина сфера, де я зможу багато про що дізнаватися»

Студентка «Школи журналістики УКУ» «Український Католицький Університет» Євгенія Науменко за роки навчання вже встигла спробувати себе у багатьох видах омріяної професії. Вона практикувала у різних ЗМІ нашої країни, висвітлювала найрізноманітніші теми. Саме з Євгенією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:27 1

Американский юбилей BRO Borisenko Brothers с «Адреналином»

На днях в одном из антикафе BRO (Братья Борисенко) отметили свой 25-летний юбилей. Но подарки на празднике дарили не только именинникам. Вова и Саша презентовали гостям свою яркую и клубную композиция «Адреналин».

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:26 0

Премьера песни «Пробач» от группы «Black Balloon»

На днях киевская группа «Black Balloon» презентовала сингл «Пробач». О том, как он был написан, узнаем прямо сейчас от фронтвумен Али Шандры. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →