YELLOW TAXI BAR , 1 марта в 17:56 0

МУЗИКА LIVE! НОВЕ МЕНЮ! ДРУЗІ! СВЯТКУЄМО 3.03!

Перейти к посту →Святкуємо новий формат вже цієї п'ятниці! 3.03! 20:00! Фанові COOLY GUN з крутою музикою для тебе, розіграш бургерів та драйвовий настрій!

Компания "Квартал-Концерт" , 1 марта в 08:57 20

Брати Los Vivancos прилетіли в Україну

Сьогодні до Києва прилетів всесвітньовідомий колектив з Іспанії «Los Vivancos». Одразу по прильоту в аеропорту на них чекав музично-танцювальний сюрприз – фламенко у виконані Ольги Шарапи. Така зустріч та українська гостинність приємно вразила братів з перших хвилин перебування у нашій країні. Вже завтра брати представлять столичній публіці шоу-виставу «Aeternum» («Вічність»), з яким подорожують багатьма країнами, з яким зараз гастролюють по світу.

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 28 февраля в 16:09 0

Фестиваль американского кино «Независимость»- 2017 пройдет в Украине с 2 по 7 марта

Фестиваль американского кино «Независимость»- 2017: «радикальные монахини», мустанги и главные номинанты на премию «Оскар».

2 марта в Киеве при поддержке Посольства США в Украине, стартует 6-й Фестиваль американского кино "НЕЗАВИСИМОСТЬ", который станет еще одной вехой в ряду событией, посвященных празднованию 25-летия дипломатических отношений между Украиной и США.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 февраля в 17:58 12

Алина Бенционова запустила программу для женщин «Худеем весело»

Неделю назад телеведущая, тренер по зумба-фитнесу, владелица танцевальной студии Алина Бенционова совместно с диетологом и психологом запустила новую программу для женщин «Худеем весело» в эфире харьковского телевидения. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Алины.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 февраля в 09:50 222

Андрій Великий: «Своє хобі я перетворив на професію»

Новий будний день слухачі «Львівської хвилі» розпочинають з ранковим шоу «Все й одразу», увечері по вівторках і четвергах знайомляться з цікавими особистостями завдяки ток-шоу «Наживо», цілодобово слухають якісну вітчизняну та зарубіжну музику. До всього цього докладає руку ведучий прямого ефіру і музичний редактор радіостанції Андрій Великий. І як, з’ясувалося, не єдиним радіо живе сьогодні відомий шоу-мен. Саме з Андрієм ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Fashion , 26 февраля в 16:00 0

ВЕСНЕ ДОРОГУ!

Conte elegant представляет коллекцию Fantasy for Young Ladies сезона весна-лето/2013 Перейти к посту →

Мода, стиль, дизайн, Показ мод, дефиле, Фото детей, марка «Conte elegant»

Алена Че , 26 февраля в 14:56 86

Довгоочікувана пісня «Спи мій солдате» від Галини Рудик

Днями відбулась інтернет-прем’єра нової довгоочікуваної пісні від співачки та педагога з Івано-Франківська Галини Рудик «Спи, мій солдате». Про те, як вона була написана, а також про свої успіхи у викладацькій діяльності нам розповість сама Галина.

Перейти к посту →

TANA Press Service , 26 февраля в 02:28 27

Презентация музыкального проекта TANA

Неординарный молодой украинский коллектив представил свой новый электронный проект TANA, который успешно презентовал себя не только в Украине, но и в Европе.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 февраля в 09:12 56

Светлана Германова: «В процессе создания музыки важна не скорость, а качество»

Этой осенью группа «Навколо кола» выпустила дебютный альбом «Океан». О том, как он был написан, узнаем прямо сейчас от вокалистки и автора текстов группы Светланы Германовой, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 февраля в 16:29 54

Віктор Винник: «Я і досі вважаю себе просто хлопцем з гітарою»

Днями гурт «МЕРІ» презентував нову проникливу пісню «Чому болиш?..». Про те, коли вона була написана, і про те, чи буде знято на неї кліп, дізнаємося прямо зараз від фронтмена гурту Віктора Винника, заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →