Ярослав , 18 апреля в 18:23 17

У центрі столиці відбудеться XIII Київська Міжнародна книжкова виставка 20-23 квітня 2017 року

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе XIIІ Київська Міжнародна книжкова виставка, яка проходитиме 20-23 квітня, 2017 року у м. Києві в Українському Домі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Перейти к посту →

встречи, мероприятия, книга, издательство, торжественное событие, церемония

МаринаLialina , 18 апреля в 12:44 15

VII Всеукраїнський Фестиваль Писанок

3 8 квітня по 23 квітня в історичному місті Києва на просторах між Софійською та Михайлівською площею відбувся 7-й Всеукраїнський Фестиваль Писанок.

Захід націлений підтримувати та популяризувати українські народні традиціі, розвивати народне мистецтво, вивчати культуру та історію українського народу на прикладі феномену писанок.

У цьому році на локаціях заходу представлено рекордне число писанок-мальованок -585 штук. З них 374 розписані українськими художниками із різних міст України, в авторському виконанні, їх представлено на Софійській площі. Серед яких є писанка Марини Ляліної.

Перейти к посту →

Малая Марина , 16 апреля в 14:51 10

Алена Грачева в «цвете» для журнала XXL

На этот раз известная модель, Алена Грачева, просто превзошла саму себя, на фотосессии от журнала XXL девушка устроила «революцию цветов» и на выбор предлагаются сразу несколько вариантов, мы решили взять все!

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 15 апреля в 15:08 1

«Корольов-тур» до Житомира: таких беруть у космонавти!

Завдяки Сергію Корольову був створений перший штучний супутник Землі, вперше в світі здійснено космічний політ людини і її вихід у відкритий простір! У 1950-60-х ракети Корольова “Восток”, “Восход” і “Союз” знав увесь світ. Але не знав тоді імені конструктора, життєвий шлях котрого був чимось більше, ніж крізь терни до зірок – per aspera ad astra.

Ви ще не були на батьківщині всесвітньовідомого підкорювача Всесвіту? Тоді саме час вирушати до Житомира, щоб побачити будинок, у якому він народився і де ще збереглися речі, що належали його сім’ї, а також справді унікальні експонати в Музеї космонавтики.

Перейти к посту →

Путешествия, туризм, Путешествия с Талой Гончаровой, Ресторан, кафе, бар, архитектура, дома, строительство, недвижимость, музей

Art Lana , 14 апреля в 21:52 12

«Дикий сон разума»: выставка-живопись художницы Кристины Кирилиной

Арт-галерея «Мануфактура» 22 апреля презентует выставку живописи «Дикий сон разума». Автор картин – молодая талантливая художница Кристина Кирилина, выпускница факультета монументально-декоративной живописи академии им. С.Г. Строганова.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 14 апреля в 16:44 0

«Щодненник Роуз - красива кіноновела про те, що життя не є справедливим

Трейлер до фільму «Щоденник Роуз» (реж. Джим Шерідан) мене дуже зацікавив і тому я вирішила обов’язково подивитися його і не пішла на «Форсаж», прес-показ якого відбувався у кінотеатрі «Оскар» майже одночасно.

Фільм можна назвати кіно-щоденником, новелою, адже всі події – ніби яскраві спалахи в житті головної героїні. Сюжетна лінія – це набір драматичних сцен з життя Розанни Маналті (Ванесса Редгрейв) – колись витонченої красивої дівчини зі сміливим поглядом.

Перейти к посту →

pr_fashion and beauty , 14 апреля в 14:30 0

Public-talk Алены Ореховой в бутике Via del Corso 88

31 марта в бутике Via del Corso 88 на Воздвиженке прошел Public-talk Алены Ореховой.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 14 апреля в 14:29 0

Победа Джамалы стала самой важной культурной новостью времен независимости – опрос

Украинцы признали победу Джамалы на «Евровидении-2017» самой важной культурной новостью за 26 лет истории современной Украины. Об этом свидетельствуют результаты голосования, которое проводили во время работы выставочного проекта Музей новостей в «Мистецькому Арсеналі».

Перейти к посту →

Press-Media.fff , 14 апреля в 14:28 0

Romanovskaya сняла новый клип на острове Самуи

Перейти к посту →Не так давно Romanovskaya выпустила новый трек "Папайя". Съёмки клипа на него было решено провести в одном из райских уголков нашей планеты - острове Самуи в Таиланде.

Ярослав , 14 апреля в 14:28 6

Відомий український письменник Юрій Щербак презентував книгу-прозріння - «Україна в епіцентрі світового шторму»

6 квітня о 17.00 в Національному музеї літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11) відбулась презентація книги-прозріння Юрія Щербака «Україна в епіцентрі світового шторму» (оцінки, прогнози, коментарі), що побачила світ у видавництві «Ярославів Вал».

Перейти к посту →

Фото красивых, интересных людей, книга, издательство, презентация, музей