Алена Че , 29 декабря 2017 в 22:13 0

Солнце Ольги Ракицкой: супруг и дочь певицы снялись в ее новом клипе

Украинская певица Ольга Ракицкая презентовала публике клип на свою трогательную песню “Солнце”, посвященную дочери Ярославе. Видеоработа получилась очень теплой и трогательной. Впервые в необычном для себя амплуа на съемочной площадке предстал супруг певицы - известный украинский футболист Ярослав Ракицкий. Защитник футбольного клуба «Шахтер» и национальной сборной Украины появился в одном из фрагментов видео в образе любящего и заботливого отца.

Перейти к посту →

Mari , 29 декабря 2017 в 11:14 11

ИТОГИ ГОДА: TOP 5 INSTA-GIRLS

Свеже тренды и самые дерзкие образы. Никто не может считать моду и стиль лучше чем они.

Мы выбрали ТОР 5 instagram акаунтов за которыми стоит следить в 2018 году.

Какие образы примеряли INSTAGRAM-ОРИЕНТИРЫ и как носить тренды в новом - 2018 году?

Перейти к посту →

Алена Че , 29 декабря 2017 в 10:37 31

Прем’єра відео «Фальшива любов» від гурту «Цвіт Кульбаби»

23 грудня на телеканалі української музики «М2» відбулася презентація нового відео гурту «Цвіт Кульбаби» «Фальшива любов». Про те, як це відео було знято, про відгуки стосовно нього, про плани на новорічні свята та про інші творчі задуми дізнаємося прямо зараз від лідера групи Василя Марущака.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 декабря 2017 в 22:42 37

Андрій Лахнов: «Якщо розмова мені подобається, я можу говорити годинами»

25 грудня улюблена радіостанція жителів Івано-Франківська і не тільки «Західний полюс» відсвяткувала свій 22-й День народження. Під час святкового ефіру ді-джеї радіостанції перевтілювалися у героїв популярних серіалів. Ведучі вечірнього шоу «Відкриваємо карти» Юлія Чікель та Андрій Лахнов предстали у образах головних персонажів відомого українського комедійного серіалу «Леся плюс Рома», чим викликали у слухачів масу позитивних емоцій. З Юлією ми уже неодноразово спілкувалися, а сьогодні познайомимось з Андрієм.

Перейти к посту →

PR advice , 26 декабря 2017 в 20:06 75

Вишгород став п’ятим містом світу, де з’явилася скульптура Анни Ярославни

22 грудня, у День святої Анни, у приміщенні Вишгородської міської ради відбулося урочисте вручення авторської скульптури «Анна Ярославна. Королева Франції» Вишгородському історико-культурному заповіднику.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 декабря 2017 в 22:59 25

Юлія Бедрик: «Завжди знаходжу час на читання»

Завжди приємно бачити те, що підлітки з російськомовних регіонів нашої країни прагнуть досконало володіти українською. От якраз із таких буктюберка, авторка каналу «UkrBooks» Юлія Бедрик з Одещини. Саме з Юлією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 декабря 2017 в 11:08 134

Одразу дві прем’єри від Христини Панасюк

Нещодавно співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала дві нові пісні «Небо одне на всіх» та «Ти потрібен». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 21 декабря 2017 в 12:42 1

Губернатор року: очільник Львівської ОДА Олег Синютка запросив журналістів на пиво

Всі знають, що у переддень Нового року трапляються дива. Ось і регіональні журналісти, які приїхали 13 грудня на Львівщину в рамках прес-туру «Львівщина очима редактора», отримали дуже несподіваний сюрприз.

Три дні ми їздили Львівською областю, вивчаючи її промисловий та туристичний потенціал. За вікнами автобусу можна було помилуватись засніженими краєвидами, невеличкими містечками та селами, традиційними для регіону церквами та історичними спорудами. Жовка з музеєм-вежею і неперевершеним готелем «Акварель»... Перейти к посту →

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Путешествия, туризм, Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой, Ресторан, кафе, бар, Львів (Львов), музей

Алена Че , 20 декабря 2017 в 22:55 25

Премьера песни «In My Mind» от Саши Варцабы

Певец Саша Варцаба презентовал песню «In My Mind» . О том как она была написана узнаем прямо сейчас от Саши.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 20 декабря 2017 в 12:14 0

В ресторане «Домъ Грибоедова» прошел творческий вечер участницы «Битвы экстрасенсов» Илоны Калдре

Илона Калдре, победитель прибалтийской битвы экстрасенсов, финалистка международной битвы, участница «Битвы Титанов», эксперт в ТВ расследованиях "Следствие ведут экстрасенсы" СТБ.

Украинским зрителям ясновидящая из Эстонии Илона Калдре известна по программам «Битва экстрасенсов» и «Следствие ведут экстрасенсы».

Перейти к посту →