PR advice , 26 декабря 2017 в 20:06 75

Вишгород став п’ятим містом світу, де з’явилася скульптура Анни Ярославни

22 грудня, у День святої Анни, у приміщенні Вишгородської міської ради відбулося урочисте вручення авторської скульптури «Анна Ярославна. Королева Франції» Вишгородському історико-культурному заповіднику.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 декабря 2017 в 22:59 25

Юлія Бедрик: «Завжди знаходжу час на читання»

Завжди приємно бачити те, що підлітки з російськомовних регіонів нашої країни прагнуть досконало володіти українською. От якраз із таких буктюберка, авторка каналу «UkrBooks» Юлія Бедрик з Одещини. Саме з Юлією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 декабря 2017 в 11:08 134

Одразу дві прем’єри від Христини Панасюк

Нещодавно співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала дві нові пісні «Небо одне на всіх» та «Ти потрібен». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 21 декабря 2017 в 12:42 1

Губернатор року: очільник Львівської ОДА Олег Синютка запросив журналістів на пиво

Всі знають, що у переддень Нового року трапляються дива. Ось і регіональні журналісти, які приїхали 13 грудня на Львівщину в рамках прес-туру «Львівщина очима редактора», отримали дуже несподіваний сюрприз.

Три дні ми їздили Львівською областю, вивчаючи її промисловий та туристичний потенціал. За вікнами автобусу можна було помилуватись засніженими краєвидами, невеличкими містечками та селами, традиційними для регіону церквами та історичними спорудами. Жовка з музеєм-вежею і неперевершеним готелем «Акварель»... Перейти к посту →

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Путешествия, туризм, Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой, Ресторан, кафе, бар, Львів (Львов), музей

Алена Че , 20 декабря 2017 в 22:55 25

Премьера песни «In My Mind» от Саши Варцабы

Певец Саша Варцаба презентовал песню «In My Mind» . О том как она была написана узнаем прямо сейчас от Саши.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 20 декабря 2017 в 12:14 0

В ресторане «Домъ Грибоедова» прошел творческий вечер участницы «Битвы экстрасенсов» Илоны Калдре

Илона Калдре, победитель прибалтийской битвы экстрасенсов, финалистка международной битвы, участница «Битвы Титанов», эксперт в ТВ расследованиях "Следствие ведут экстрасенсы" СТБ.

Украинским зрителям ясновидящая из Эстонии Илона Калдре известна по программам «Битва экстрасенсов» и «Следствие ведут экстрасенсы».

Перейти к посту →

Алена Че , 16 декабря 2017 в 18:35 18

Прем'єра відео «Загадай на Новий Рік» від вокальної школи «Crystal Voice»

Юні таланти Прикарпаття з вокальної школа «Crystal Voice» підготували для мешканців нашого міста подарунок – чудову пісню «Загадай на Новий Рік» та новорічний відеокліп.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 декабря 2017 в 21:53 71

Співачка Андріана зняла кліп на нову провокативну пісню «Не дала»

Андріана змінює свій творчий образ і презентує себе оновлену в рамках концертного турне, в яке їде разом із недавно створеним гуртом Balcanic Band. Нова команда співачки має у своєму складі повноцінну духову секцію, яка дозволяє їй по вінця наповнити слухачів гримучою сумішшю карпатсько-балканських мотивів і фольклору.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 декабря 2017 в 00:12 13

В пам'ять про сина:Українська співачка Наталя Мирна написала пісню для арабського мільярдера

Українська співачка Наталя Мирна опублікувала в Мережі пісню, яку написала для арабського мільярдера в пам'ять про ​його ​загиблого сина.Композиція була написана на вірш самого Над​і​м Юзеф Мушер​а​, г​олови​ мережі п'ятизіркових готелів Marriott International в Йорданії.

Перейти к посту →

Sofia , 14 декабря 2017 в 19:27 0

Французская домашняя вечеринка. Новый год в ресторане Бельмондо

Ресторан домашней французской кухни «Бельмондо» приглашает постоянных гостей и новых знакомых на новогоднюю домашнюю вечеринку. Обаятельный Бельмондо, глядящий на вас с фотографий и экранов, создает особую атмосферу галантности и тонкого флирта. Из кухни доносятся пряные ароматы, гости оживлены и остроумны в предвкушении весёлого праздника, в ход идут бутылки с лучшими винами, а по светлой, пышно украшенной гостиной льются душевные мелодии французских шансонье. К празднику испекли особое угощение - традиционное сладкое полено - Ля Буш де Ноель (La bûche de Noël)! Этот особый десерт призван объединить присутствующих и принести удачу, поэтому каждый должен будет попробовать кусочек. Перейти к посту →

Анонси, афіша, запрошення, Ресторан, кафе, бар