Алена Че , 25 января 2018 в 13:49 85

Наталія Пазюк: «Кожен герой інтерв’ю має проходити через серце»

Радіо «Буковина» (Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція»)у своїх передачах не лише знайомить слухачів із цікавими особистостями, а й всіляко застосовує новітні технології для поширення інформації. Сьогодні ми познайомимося з радіожурналісткою Наталією Пазюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 января 2018 в 16:35 0

«Різдвяна казка. Другий сезон» від продюсерського центру «Star Team»

Нещодано відбулася презентація Різдвяного мюзиклу - «Різдвяна казка. Другий сезон»над якою працювали команда професіоналів - учні та викладачі ПЦ Star Team , звукорежисер та аранжувальник Роман Калин, композитор та аранжувальник Євгеній Чичановський, режисер постановщик Мар'яна Клюба, хореограф Катерина Горіна, сценарист Уляна Маляр , команда Snimafilm та продюсер Ірина Батюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 января 2018 в 16:35 0

Віктор Винник і МЕРІ виступили з оркестром

Нещодавно Віктор Винник та гурт "МЕРІ" виступили з живим оркестром. Два поспіль аншлагові концерти відбулись у стінах Львівської філармонії. Це був перший досвід співпраці рокерів з академічними музикантами.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 января 2018 в 00:33 34

Дебютне відео «Ангел» від Марти Кучери

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Кадрики» Марта Кучера (керівник- Ірина Климович) презентувала дебютне відео на пісню «Ангел», яке увійшло до мюзиклу «У пошуках різдвяної зірки». Саме з Мартою ми сьогодні познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 января 2018 в 17:00 133

Обіцяний різдвяний подарунок від Христини Панасюк та Сергія Туровича

У подарунок до Різдва співачка Христина Панасюк та військовий медик Сергій Турович презентували давню поліську колядку. Докладніше про це, а також про інші новини дізнаємося прямо зараз від Христини.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 января 2018 в 20:59 16

Мария Штанько: «Будущее, я считаю, за ютубом»

На ютуб-канале интернет-магазина косметики и парфюмерии PARFUMS.UA можно увидеть не только обзоры на косметику, а и несколько познавательных и развлекательных рубрик. Сегодня мы познакомимся с ведущей этого канала, модным блогером Марией Штанько.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 января 2018 в 10:27 116

Ксенія Кондратова: «Прагну, щоб у моїй школі учні почувалися як удома»

10 січня у самому центрі Івано-Франківська відкрила свої двері вокальна школа для дорослих «Lika Music», заснована відомим у місті вокальним тренером з 8 річним стажем викладання і 10 річним досвідом на професійній сцені, радіо та телеведучою Ксенією Кондратовою. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ксенії.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 января 2018 в 08:51 20

Премьера видео «Штучне серце» и песни «Снігом» от Ксанти

В канун Нового года певица, автор собственных песен Ксанти презентовала видео «Штучне серце» и песню «Снігом». Подробнее об этом, а также о творческих планах узнаем прямо сейчас от самой певицы.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 января 2018 в 15:56 87

Мюзикл «У пошуках Різдвяної зірки» від продюсерського центру «Кадрики»

Подарунок до новорічних та різдвяних свят продюсерський центр «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) презентував мюзикл «У пошуках Різдвяної зірки».

Перейти к посту →

Алена Че , 11 января 2018 в 11:29 39

Прем’єра пісні «Різдво і Новий рік» від Олега Чигера

Днями прикарпатський співак та педагог Олег Чигер презентував пісню «Різдво і Новий рік». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →