Тамара , 6 апреля в 15:20 39

Леонора Янко та Лера Літвінова відкрили першу виставку сучасного мистецтва «Час» в Музеї «Золоті Ворота»!

2 вересня відбувся урочистий закритий передпоказ першої унікальної виставки сучасного мистецтва «Час» на території музею «Золоті Ворота» від арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY.

Алена Че , 5 апреля в 22:31 23

Надія Скиданович: «Музика здатна вплинути на слухача, змінити «погоду душі»

Співачка, бандуристка, педагог Дитячої Школи Мистецтв імені Бориса Кудрика (м. Рогатин, Івано-Франківська область) Надія Скиданович активно розвиває своїх учнів, сама розвивається творчо. І вона, і її вихованці постійно записують нові пісні, беруть участь у різноманітних конкурсах. Саме з Надією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Лидия Маркова , 5 апреля в 21:03 154

Журнал «Ukrainian People» нагородить відомих українців за розвиток соціальних проектів

Журнал «Ukrainian People» нагородить відомих українців за розвиток соціальних проектів

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 5 апреля в 16:22 1

До Дня Сміху у кінотеатрі «Сінема Сіті» почнеться показ вибухової комедії «Татусь моєї колишньої»

Батько-трудоголік в діловій поїздці вирішує відвідати свою дочку, зробивши зупинку в Лос-Анджелесі. Однак герой з'ясовує, що дочка зникла, тоді він об'єднується з її екс-бойфрендом, і разом вони відправляються на пошуки зниклої.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 5 апреля в 14:09 19

Второе и третье сердце имеет каждый из нас

Наше здоровье зависит от кровообращения. Кровообращение зависит от того, насколько много мы двигаемся. Перейти к посту →

Компания "Квартал-Концерт" , 4 апреля в 23:37 22

«Квартал» поздравит Одессу с Днем рождения дважды!

2 сентября в День рождения столицы юмора Одессы, на сцене театра «Музкомедии», специальная программа от любимцев миллионов украинских телезрителей – Студии «Квартал-95».

Владимир Зеленский, «95 квартал» / студия «Квартал 95», Евгений Кошевой, Сергей Казанин «Степан» (95 Квартал), Александр Пикалов

Чесний журналіст , 4 апреля в 19:05 77

Христина Сирова: «Якщо ми всі дружно будемо починати покращувати суспільство та країну з себе самих і з своїх можливостей, тоді нам не потрібно буде прагнути в Європу. Європа – це і будемо ми.»

Перейти к посту →Христина Сирова, прикарпатська письменниця, авторка двох глибоко-філософських романів та двох збірок з верлібровими віршами, мотиваційний тренер, психолог, директорка Благодійної Організації «Благодійного Фонду «Хребет», врешті красива жінка, яка поділилась з читачами Starlife своїми творчими планами на майбутнє та сокровеним.

Лина Медведева , 4 апреля в 18:15 16

Ольга Рея: признание творчества

В каждом из нас скрыт талант. Кто-то его развивает и продвигает в народ, а кто - то наоборот держит его в себе и подавляет стремление вырваться наружу. Это конечно же не про нашего эксперта, которая уже на протяжении почти 5 лет активно штурмует всю Beauty индустрию, развивая себя как мастера и делая еще более прекраснее своих клиентов.

pandakoala , 4 апреля в 14:57 10

Центр Ручная Пластика был удостоен премии «Профессия Жизнь

Юрий Андреевич Волынкин, возглавляющий Центр ручной коррекции фигуры "Ручная Пластика" стал лауреатом премии "Профессия Жизнь".

Перейти к посту →

Джулия Фостер , 2 апреля в 15:38 11

Вокалістка гурту Hardkiss образила прихильників

Приводом став пост у соцмережах

Перейти к посту →

группа «The HARDKISS»