Алена Че , 1 октября 2017 в 14:09 0

Іванна Савюк: «Команду краще створювати з протилежними людьми»

Львівський гурт «Ladies' TRIO» в особі Іванни Савюк, Іванни Вівчарик та Ольги Верхоляк існує зовсім недовго, але, незважаючи на це, вже встиг заявити про себе не лише у рідному місті, а й далеко за його межами. Сьогодні ми познайомимося з учасницею гурту Іванною Савюк.

Перейти к посту →

Милосская Оксана , 1 октября 2017 в 14:09 0

Модель XL: писательница Таня Путинцева преодолела стеснительность ради шоу

Киевская писательница романов Таня Путинцева рискнула и отправилась на кастинг шоу Модель XL на канале 1+1. Она и не представляла, что ее ждет...

Перейти к посту →

канал «1+1» (Плюсы), модель, модельный бизнес

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08 0

В Киеве пройдет конкурс ярких исполнителей «LORDMUSIC TALENT 2017»

Студия звукозаписи и лэйбл «LordMusic», который уже не один год сотрудничает со многими артистами Украины и стран СНГ, ищет новых потенциальных звезд, талантливых и уникальных исполнителей любого возраста, с целью дальнейшего сотрудничества и покорения «музыкального Олимпа» отечественного шоу-бизнеса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08 1

Відбулася премія «Юні таланти Прикарпаття» 2017

4 вересня 2017 року в обласній філармоніі Івано-Франківська за сприяння міського голови міста Івано-Франківська Руслана Марцінків і за допомогою організаціі топ -моделі, журналіста Марисі Томашевськоі , а також за участі Надзвичайного і Уповноваженого посла Норвегіі в Украіні Ole T. Horpestad відбулась премія вручення відзнак під назвою "Юні таланти Прикарпаття", і приурочена вона талановитим дітям Франківщини.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:02 21

Прем’єра відео «Світанкова пісня» від гурту «Малдіви»

До Дня вчителя львівський гурт «Малдіви» в особі старшокласниць Софії Калити та Каріни Сюсько презентував нове відео «Світанкова пісня». З Каріною ми вже знайомі. Сьогодні ж познайомимося з Софією.

Перейти к посту →

Алина A , 29 сентября 2017 в 10:37 46

Прем'єра нового радіосинглу «Київ-Мадрид» від Тетяни Крепак!

Співачка і радіоведуча Тетяна Крепак презентувала новий танцювальний радіосингл "Київ-Мадрид"

Алена Че , 28 сентября 2017 в 19:15 61

Прем’єра відео «Мамо» від Яни Заплатинської

Днями юна співачка, телеведуча, вихованка телевізійного центру «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) Яна Заплатинська представила дебютне відео на пісню «Мамо». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 сентября 2017 в 11:55 35

Прем’єра відео «Де ти?» від Хельги

Нещодавно чернівецька співачка Хельга представила відео на авторську пісню «Де ти?». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября 2017 в 16:34 182

Єва Райська: «Прагнемо зробити щось нове для медіа-простору Дрогобича»

Кілька місяців тому у Дрогобичі розпочала мовлення інтернет-радіостанція «Радіо Котермак», заснована трьома однодумцями-журналістами Євою Райською, Роксоланою Буяк і митцем Олександром Максимовим. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Єви, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 26 сентября 2017 в 15:42 0

Семилетняя спортсменка Николь Князева установила мировой рекорд по подтягиваниям

В эти выходные в ТЦ «Городок» прошел Steel Workout Show, где украинцы соревновались за звание наисильнейшего уличного спортсмена. Самой неожиданной победительницей состязаний стала семилетняя Николь Князева, которая установила новый мировой рекорд по спортивному нормативу воркаута – подтягивания с весом.

Николь подтянулась 14 раз с весом 6 кг, и сделала одно подтягивание с весом в 10 кг. Именно это стало абсолютным мировым рекордом среди спортсменов в ее возрастной категории.

Перейти к посту →