Алена Че , 27 января 2018 в 15:58 34

Премьера видео «Делай меня любовь» от Индиры

26 января певица Индира представила видео на песню «Делай меня любовь». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Индиры, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 09:38 11

Прем'єра відео «Лист Святому Миколаю» від вихованців продюсерського центру «STAR TEAM»

Дитячий гурток тележурналістики ПЦ «STAR TEAM» як завжди дивує. Цього разу до справжнього свята дитинства діти підготували аж 2 святкові ролики. Так, як охочих виявилося більше, ніж планували.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 января 2018 в 19:41 19

Прем’єра пісні «Синочку сину» від Лани Данчук

Нещодавно прикарпатська співачка та педагог Лана Данчук презентувала нову пісню «Синочку сину». Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 января 2018 в 13:49 85

Наталія Пазюк: «Кожен герой інтерв’ю має проходити через серце»

Радіо «Буковина» (Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція»)у своїх передачах не лише знайомить слухачів із цікавими особистостями, а й всіляко застосовує новітні технології для поширення інформації. Сьогодні ми познайомимося з радіожурналісткою Наталією Пазюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 января 2018 в 16:35 0

«Різдвяна казка. Другий сезон» від продюсерського центру «Star Team»

Нещодано відбулася презентація Різдвяного мюзиклу - «Різдвяна казка. Другий сезон»над якою працювали команда професіоналів - учні та викладачі ПЦ Star Team , звукорежисер та аранжувальник Роман Калин, композитор та аранжувальник Євгеній Чичановський, режисер постановщик Мар'яна Клюба, хореограф Катерина Горіна, сценарист Уляна Маляр , команда Snimafilm та продюсер Ірина Батюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 января 2018 в 16:35 0

Віктор Винник і МЕРІ виступили з оркестром

Нещодавно Віктор Винник та гурт "МЕРІ" виступили з живим оркестром. Два поспіль аншлагові концерти відбулись у стінах Львівської філармонії. Це був перший досвід співпраці рокерів з академічними музикантами.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 января 2018 в 00:33 34

Дебютне відео «Ангел» від Марти Кучери

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Кадрики» Марта Кучера (керівник- Ірина Климович) презентувала дебютне відео на пісню «Ангел», яке увійшло до мюзиклу «У пошуках різдвяної зірки». Саме з Мартою ми сьогодні познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 января 2018 в 17:00 133

Обіцяний різдвяний подарунок від Христини Панасюк та Сергія Туровича

У подарунок до Різдва співачка Христина Панасюк та військовий медик Сергій Турович презентували давню поліську колядку. Докладніше про це, а також про інші новини дізнаємося прямо зараз від Христини.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 января 2018 в 20:59 16

Мария Штанько: «Будущее, я считаю, за ютубом»

На ютуб-канале интернет-магазина косметики и парфюмерии PARFUMS.UA можно увидеть не только обзоры на косметику, а и несколько познавательных и развлекательных рубрик. Сегодня мы познакомимся с ведущей этого канала, модным блогером Марией Штанько.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 января 2018 в 10:27 116

Ксенія Кондратова: «Прагну, щоб у моїй школі учні почувалися як удома»

10 січня у самому центрі Івано-Франківська відкрила свої двері вокальна школа для дорослих «Lika Music», заснована відомим у місті вокальним тренером з 8 річним стажем викладання і 10 річним досвідом на професійній сцені, радіо та телеведучою Ксенією Кондратовою. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ксенії.

Перейти к посту →