Алена Че , 20 октября 2017 в 11:44 0

До Дня Української Армії Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню та кліп про Добровольців

На Покрову Україна вшановуватиме свою Армію. Це свято особливо важливе в час визвольної війни, яку наша країна веде на сході.

За роки збройного протистояння з ворогом українськими артистами було написано багато пісень на воєнну тематику, щоправда зараз інтерес до таких пісень помітно поменшав. Лідер групи МЕРІ Віктор Винник вважає, що така ситуація є неправильною, оскільки війна не закінчилась, ми повинні пам’ятати про це і усіляко підтримувати наших захисників.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 20 октября 2017 в 11:43 0

Как правильно организовать вечеринку

Казалось бы, нет ничего проще, чем устроить вечеринку: собрать в одном месте крутых людей, красивую музыку и вкусные коктейли... Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:05 0

Олеся Гаренко: «Інформування- це найголовніша місія журналіста»

Кожного суботнього ранку на 9-му каналі виходить програма «Пані та панове», яка знайомить телеглядачів з цікавими особистостями Дніпра і не тільки. Її ведучими є талановиті журналістки Ольга Владімірова та Олеся Гаренко. Сьогодні ми познайомимося з Олесею.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 октября 2017 в 11:05 0

Сінема Сіті» запрошує на показ фільму «ҐАНҐСТЕРДАМ»

Після серії безглуздих спроб позалицятися до Нори, доля нарешті підкидає Рубену реальний шанс довести, що він справжній мачо. Все, що для цього потрібно - вирушити з дівчиною своєї мрії до Амстердаму, забрати товар і по дорозі назад не напартачити. Все йшло нормально, доки на їх шляху не встала місцева мафія.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 20 октября 2017 в 11:02 0

Несколько доказательств того, что Киев — это «новый Берлин»

Берлин долгое время считался «Меккой креативных индустрий», урбанизма и уличного искусства.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:01 0

У Львові відкриють найбільший в Західній Україні магазин RESERVED

28 жовтня в торгово-розважальному комплексі Victoria Gardens відкриється найбільший в Західній Україні магазин брендового одягу RESERVED.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 октября 2017 в 10:56 0

В Україні починається показ фільму-відкриття фестивалю «Молодість» - «Мир вашему дому»

Стрічку знято за мотивами творів Шолом-Алейхема. За сюжетом, Тев’є-молочник – чоловік щедрої душі, але бідної вдачі. Коли настає час видавати доньок заміж, він намагається знайти для них багатих наречених. Але не так сталося, як гадалося…

Перейти к посту →

Алена Че , 19 октября 2017 в 10:09 75

Прем’єра відео «Любов і Добро» від Оксани Сливки та Віктора Барчука

Днями Оксана Сливка та Віктор Барчук презентували спільне відео «Любов і Добро». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Оксани.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 октября 2017 в 20:23 61

Прем’єра відео «Кольоровими» від Ліа

Днями співачка Ліа презентувала нову позитивну пісню «Кольоровими» та зняте на неї лірик-відео. Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 октября 2017 в 07:42 19

Прем’єра пісні «Материнське серце» від Альони Карат

Нещодавно співачка, автор-виконавець власних пісень, заслужена артистка естрадного мистецтва України Альона Карат презентувала пісню «Материнське серце». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →