Алена Че , 4 февраля 2018 в 10:50 44

Христина Букатчук: «Будь-яку тему можна полюбити і добре висвітлювати»

Слухачі радіо «Карпати» знають Христину Букатчук не тільки як хорошу журналістку, а і як талановиту поетесу. Саме з Христиною ми сьогодні познайомимось.

Перейти к посту →

social.news , 3 февраля 2018 в 17:32 0

Горянский и Хостикоев покажут комедийный спектакль «Он моя сестра» в Краматорске и Северодонецке

9 февраля в Краматорске на сцене Городского дворца культуры и техники НКМЗ и 10 февраля в Северодонецке на сцене Луганского областного академического украинского музыкально-драматического театра состоится бесплатный показ комедийного спектакля «Он моя сестра».

Алена Че , 3 февраля 2018 в 17:31 1

Прем’єра відео «Доля» від Артема КАЯ

Наприкінці січня співак, автор власних пісень Артем КАЙ презентував відео на пісню «Доля». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самого виконавця, а заодно й ближче з ним познайомимось.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 3 февраля 2018 в 17:29 0

Благодаря рисованию спортсмен изменил свою жизнь

Иван Петров из профессиональных боксеров переквалифицировался в художники. Говорит, что писать картины – это его детская мечта. Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 17:27 0

На білоруському відборі «Євробачення» заспівали українською

Співачка Тетяна Піскарьова розмістила на своїй сторінці у Facebook відеофрагмент виступу, на якому вона разом з переможцем "Х-Фактору" Дмитром Бабаком бере участь у білоруському відборі на "Євробачення" з україномовною піснею.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 12:08 40

Музыкальная сказка «Стражи новогодних желаний» от театра песни «Аматерас»

В ДДМШ№15 состоялся показ музыкальной сказки «Стражи новогодних желаний» театра песни «Аматерас». Режиссер -постановщик, автор сценария преподаватель ДДМШ№15 Бибикова Марина Александровна.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 11:01 16

Пісня гурту «Zion» - «Твоя Любов» увійшла до альбому «Сіль» від Музичного курсу by Ceciliarec

Нещодавно проект «Музичний курс by Ceciliarec», який займається підтримкою молодих християнських виконавців, випустив альбом «Сіль», який є підсумком праці навчального року для 9 гуртів з цілої України. У цій збірці можна знайти і пісню «Твоя Любов» львівського гурту «Zion». Сьогодні ми познайомимось з співзасновником та вокалістом групи, автором пісні Юрієм Вовком.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 января 2018 в 13:13 45

Прем’єра пісні «Щастя моє» від Олега Чигера

29 січня прикарпатський співак та педагог Олег Чигер презентував нову пісню «Щастя моє». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 23:46 250

Христина Панасюк презентувала альбом «Ангели»

18 січня у свій День народження співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала 3-й за рахунком альбом «Ангели». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 15:58 34

Премьера видео «Делай меня любовь» от Индиры

26 января певица Индира представила видео на песню «Делай меня любовь». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Индиры, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →