Алена Че , 5 мая в 19:32 11

Сербська народна пісня «Duni mi, duni» від Іванки Червінської

Днями співачка, учасниця 6-го сезону телепроекту «Голос країни» Іванка Червінська представила у своєму виконанні сербську народну пісню «Duni mi, duni». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самої Іванки.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 мая в 00:16 36

Володимир Оліярник: «Моя журналістська діяльність розпочалася і триває на радіо»

22 квітня на радіо «Львівська хвиля» стартував оновлений «Суботній марафон» з Артуром Бобриком та Володимиром Оліярником. Замість мандрівної рубрики «Вздовж і впоперек» з’явилися дві нових: «Музичний батл», завдяки якій слухачі мають можливість познайомитися з не розкрученою музикою, та «Аперетив», у якій можна почути різноманітну позитивну інформацію та виграти цікаві призи у літературній забавці. З Артуром ми кілька місяців тому зустрічалися на сторінках нашого видання. Сьогодні ж познайомимося з Володимиром.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 мая в 20:30 61

Оптимістична пісня «Нове життя» від Алли Івашиної

Нещодавно співачка, автор власних пісень, журналістка, ведуча різноманітних заходів Алла Івашина презентувала оптимістичну пісню «Нове життя». Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Алли.

Перейти к посту →

Тетяна , 29 апреля в 19:05 21

Інтерв'ю з відомим українським співаком - Михайлом Грицканом

12 травня зустрічайте у Freedom Event Hall зірку української естради, видатного співака з Буковини – Махайла Грицкана у супроводі гурту “Гранд”.

Перейти к посту →

Nelly Pogribna , 28 апреля в 13:22 43

Бутик вечерней моды LIKA DRESS на осеннем показе детских коллекций BABY FASHION.

С 13 по 15 сентября в выставочном центре что на метро левобережная проходила ежегодная выставка детской моды Baby Fashion. На выставке были представлены новые детские тренды сезона 2016-2017. В рамках выставки состоялся показ детских коллекций от украинских дизайнеров, в котором принял участие и Бутик вечерней моды LIKA Dress.

Перейти к посту →

PARADIZ.INFO , 28 апреля в 12:27 29

ROZHDEN, ДИМА КОЛЯДЕНКО, ДМИТРИЙ СТУПКА ПРОВЕДУТ «ЗВЕЗДНЫЕ КАНИКУЛЫ» С ТАЛАНТЛИВЫМИ ДЕТЬМИ

С 4 по 11 мая на VII Международном творческом фестивале «PARADISE HOLIDAY» в Тунисе объединятся талантливые тинейджеры. Именно там, в Mahdia Palace Thalasso 5*они проведу весенние каникулы в компании популярных продюсеров, артистов, профессионалов киноиндустрии и моды, среди них: певец ROZHDEN, Дима Коляденко, Артем Пивоваров, музыкальный продюсер Андрей Француз, директор Comedy Club и Comedy Woman Алексей Новацкий, бойз-бенд EMOTION, актер театра и кино популярной актерской династии Дмитрий Ступка, проект SAHA, певица DiAna программный директор радиостанции NRJ Денис Буданцев, а также юные звезды: финалист шоу «Голос Діти» Андрей Бойко, участник проекта «Маленькі гіганти» Никита Билецкий и другие.

Перейти к посту →

Мэридан , 27 апреля в 22:11 19

2 травня Полтавщина запрошує на грандіозне Кінно-спортивне свято в Дібрівці

Об 11.00 год. на території легендарного Дібрівського кінного заводу, якому вже 130 років (адреса: с.Дібрівка,Миргородського району, Полтавської обл.) уже традиційно розпочнеться 95-те весняне свято верхової їзди. Програма цьогорічного заходу обіцяє бути насиченою та цікавою.

Миргород

Алена Че , 27 апреля в 22:09 34

Тетяна Буркацька: «У будь якому колективі я звикла бути лідером»

На конкурсі «Голос ІФНМУ 2017» (Івано Франківський Національний Медичний Університет) 2-е місце посіла Тетяна Буркацька. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля в 20:42 211

Марта Адамчук: «Завдяки Голосу країни я змінила ставлення до себе…»

Цієї весни співачка, автор власних пісень Марта Адамчук взяла участь у 7-му сезоні телепроекту каналу «1+1» «Голос країни». Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від даного проекту та найближчими творчими планами.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля в 20:40 92

Христина Біляковська: «Поруч зі мною лише ті люди, якими я захоплююся»

Дуже часто лідерські якості проявляються з самого дитинства. Яскраве підтвердження цього- історія львівської журналістки, організатора та ведучої різноманітних заходів, поетеси Христини Біляковської. Якраз сьогодні ми з нею познайомитись

Перейти к посту →