Алена Че , 3 февраля 2018 в 11:01 16

Пісня гурту «Zion» - «Твоя Любов» увійшла до альбому «Сіль» від Музичного курсу by Ceciliarec

Нещодавно проект «Музичний курс by Ceciliarec», який займається підтримкою молодих християнських виконавців, випустив альбом «Сіль», який є підсумком праці навчального року для 9 гуртів з цілої України. У цій збірці можна знайти і пісню «Твоя Любов» львівського гурту «Zion». Сьогодні ми познайомимось з співзасновником та вокалістом групи, автором пісні Юрієм Вовком.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 января 2018 в 13:13 45

Прем’єра пісні «Щастя моє» від Олега Чигера

29 січня прикарпатський співак та педагог Олег Чигер презентував нову пісню «Щастя моє». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 23:46 250

Христина Панасюк презентувала альбом «Ангели»

18 січня у свій День народження співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала 3-й за рахунком альбом «Ангели». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 15:58 34

Премьера видео «Делай меня любовь» от Индиры

26 января певица Индира представила видео на песню «Делай меня любовь». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Индиры, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 09:38 11

Прем'єра відео «Лист Святому Миколаю» від вихованців продюсерського центру «STAR TEAM»

Дитячий гурток тележурналістики ПЦ «STAR TEAM» як завжди дивує. Цього разу до справжнього свята дитинства діти підготували аж 2 святкові ролики. Так, як охочих виявилося більше, ніж планували.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 января 2018 в 19:41 19

Прем’єра пісні «Синочку сину» від Лани Данчук

Нещодавно прикарпатська співачка та педагог Лана Данчук презентувала нову пісню «Синочку сину». Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 января 2018 в 13:49 85

Наталія Пазюк: «Кожен герой інтерв’ю має проходити через серце»

Радіо «Буковина» (Філія ПАТ НСТУ «Чернівецька регіональна дирекція»)у своїх передачах не лише знайомить слухачів із цікавими особистостями, а й всіляко застосовує новітні технології для поширення інформації. Сьогодні ми познайомимося з радіожурналісткою Наталією Пазюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 января 2018 в 16:35 0

«Різдвяна казка. Другий сезон» від продюсерського центру «Star Team»

Нещодано відбулася презентація Різдвяного мюзиклу - «Різдвяна казка. Другий сезон»над якою працювали команда професіоналів - учні та викладачі ПЦ Star Team , звукорежисер та аранжувальник Роман Калин, композитор та аранжувальник Євгеній Чичановський, режисер постановщик Мар'яна Клюба, хореограф Катерина Горіна, сценарист Уляна Маляр , команда Snimafilm та продюсер Ірина Батюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 января 2018 в 16:35 0

Віктор Винник і МЕРІ виступили з оркестром

Нещодавно Віктор Винник та гурт "МЕРІ" виступили з живим оркестром. Два поспіль аншлагові концерти відбулись у стінах Львівської філармонії. Це був перший досвід співпраці рокерів з академічними музикантами.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 января 2018 в 00:33 34

Дебютне відео «Ангел» від Марти Кучери

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Кадрики» Марта Кучера (керівник- Ірина Климович) презентувала дебютне відео на пісню «Ангел», яке увійшло до мюзиклу «У пошуках різдвяної зірки». Саме з Мартою ми сьогодні познайомимось.

Перейти к посту →