Владимир Владимиров , 18 апреля в 11:08 0

Оригинальная керамика от украинских производителей

В наше время, как, в прочим, и во все времена качественная посуда, изготовленная мастерами своего дела, всегда высоко ценилась. Перейти к посту →

Алена Че , 9 апреля в 08:17 47

Прем’єра відео «Обійми мене» від Івана Пилипця та Катерини Рибак

Нещодавно учасники телепроекту «Голос країни» Іван Пилипець та Катерина Рибак презентували спільне відео на пісню «Обійми мене». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від Івана.

Перейти к посту →

Лидия Маркова , 3 апреля в 00:07 12

В Києві відбувся щорічний фестиваль Тетяни Петракової «Діти за майбутнє України»

В Києві відбувся щорічний фестиваль Тетяни Петракової «Діти за майбутнє України»

Перейти к посту →

MelosMania , 29 марта в 13:49 19

Уроки вокала в Киеве для всех!!!!!!!! MELOS MANIA - приглашает на индивидуальные занятия по вокалу: детей и взрослых!

Вокальная студия Melos Mania (Мелос Мания - индивидуальные уроки вокала) - приглашает именно Вас!

Ознакомиться с нами можно на: www.melosmania.com.ua/

Также на: MELOSMANIA.COM.UA

Обязательная регистрация за тел.: +38 (093) 403 2333.

Наш адрес: г. Киев, Машиностроительный переулок, 28.

Владимир Владимиров , 27 марта в 14:46 0

Как путешествовать так, чтобы за это платили другие компании

Несколько лет назад, рассуждая о том, как совмещать работу (или бизнес) с путешествиями, одна знакомая меня спросила: «Все, что я хочу – это ездить в пресстури, жить в отелях и пользоваться другими услугами туристической индустрии бесплатно. Перейти к посту →

Алена Че , 27 марта в 14:45 0

«Гайдамаки»: В залі не було де яблуку впасти. Велика кількість поціновувачів українського року споглядали концерт у трьох залах

23 березня в національному заповіднику "Софія Київська" відбулась презентація нової акустичної концертної програми українського рок-гурту "Гайдамаки" під назвою "Думи про рок".Усі присутні опинилися в гайдамацькому курені і поринули в яскраву атмосферу свята. Гостей зустрічали Чорні запорожці та звуки тулумбасу, які було чутно здалека. Кожен бажаючий мав змогу перевірити свої здібності у грі на цьому старовинному інструменті.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 27 марта в 14:44 0

Как решить вопрос нехватки денег, не выходя из дома

Новая обувь, телефон, подарок, обучение, оплата коммунальных услуг или лекарства – затраты, которые могут пошатнуть равновесие вашего бюджета в любой момент. Перейти к посту →

Алена Че , 27 марта в 14:44 0

Роман Скорпіон презентував довгоочікуваний кліп «Давай будем разом»

Інтимні струни людської душі, відгомін пробуджених переживань – від хвилюючої радості до глибокого душевного страждання – все це у новому романтичному відеоролику від Романа Скорпіона.

Молодий український співак презентує новий кліп на авторську пісню «Давай будем разом», де звучать мотиви кохання, а найпривабливішими кольорами виграє сюжет, що містить у собі ноти пристрасті.

Перейти к посту →

Elena Matyushchenko , 26 марта в 21:34 10

Певица Lana Tigrana удивила прорывом восточной музыки

Трендовые мотивы ее новой песни "Рассвет" помогли певице собрать более ста тысяч просмотров на официальном канале в YouTube всего за неделю.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 22 марта в 12:59 0

В Одесі біля моря відбувся Другий міжнародний конгрес «Органічна Україна-2018»

15-16 березня в Одесі у фешенебельному готелі “Gagarinn" відбувся Другий міжнародний конгрес «Органічна Україна-2018». Його метою було надати інформаційну підтримку органічному оператору, показати переваги та розкрити ризики для тих, хто вирішує перейти на органічне виробництво, відповісти на всі запитання щодо органічних продуктів.

Море, пляж «Аркадія» та чудова весняна погода дуже сприяли спілкуванню на тему природної та корисної їжі та залишили чудові враження від заходу!

У роботі Конгресу взяли участь близько 300 фермерів з усієї України, а також науковці, експерти, журналісті, іноземні гості.

Перейти к посту →