Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:06 10

Футболісти грали - Наталя Мирна співала

10 вересня, в заключному матчі 8 ​туру чемпіонату України Динамо приймало Олександрію.Підбадьорювала наших футболістів українська співачка Наталя Мирна.

Перейти к посту →

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 10 сентября 2017 в 15:44 0

Тина Кароль поздравила Queen Country Club с днем рождения

2 сентября в загородном клубе Queen Country Club состоялась грандиозная вечеринка, посвященная его первому Дню Рождения – поздравляем! Мы побывали в клубе, расположенном за Киевом в районе Конча-Заспа в сосновом лесу, оценили кухню и сервис, и, конечно же, новые вина от украинского бренда INKERMAN.

В программе праздничного вечера в этот чудесный осенний день был также финал конкурса красоты Miss Queen 2017. Перейти к посту →

Путешествия, туризм, Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой

Владимир Владимиров , 10 сентября 2017 в 15:21 0

В состоянии ли мы одеть наших учеников?

Мы побывали на конкурсе школьной формы, который показал мастерство дизайнеров и обнажил проблемы легкой промышленности. Перейти к посту →

Алена Че , 8 сентября 2017 в 22:11 37

Прем’єра пісні «Не ревнуй» від Лани Данчук

Нещодавно співачка та педагог Лана Данчук з Прикарпаття презентувала нову пісню «Не ревнуй». Докладніше про це, а також про інші новини дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 8 сентября 2017 в 19:12 32

Прем’єра пісні «Дим» від Ірини Шабан

6 вересня співачка, композитор, педагог, засновниця вокальної школи «Crystal Voice» Ірина Шабан презентувала нову пісню «Дим». Докладніше про неї, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Ірини.

Перейти к посту →

pr_fashion and beauty , 7 сентября 2017 в 14:40 2

Показ Aylin Grushovenko SS18

Дизайнер Айлин Грушовенко представила дебютную коллекцию в рамках Mercedes Benz Kiev Fashion Days. Принты на шелковых тканях воплотили мотивы авторских картин Айлин.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 сентября 2017 в 12:40 21

У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-МУЗИЧНЕ ШОУ ВІД ТЕЛЕКАНАЛУ MUSIC BOX UA

DELUXE BIRTHDAY PARTY – подія осені №1! Адже, такого музично-танцювального шоу Львів ще не бачив! Це подія, яка не мала аналогів у клубному житті Львова.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 сентября 2017 в 17:31 30

Анна Афанасьєва: «Журналіст має бути цікавим до всього»

Журналістка та ведуча програм Дніпровського Обласного радіо Анна Афанасьєва працює близько року, та, незважаючи на це, вже встигла спробувати себе у різних амплуа і не збирається зупинятися на досягнутому. Саме з Анною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 сентября 2017 в 21:23 176

Прем’єра пісні «Вірні завжди» від Христини Панасюк і Фроста

Днями співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк разом з офіцером морської піхоти Фростом презентували пісню «Вірні завжди». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Христини.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 5 сентября 2017 в 12:32 0

«Сінема Сіті» запрошує на показ фільму «Знову вдома»!

Мати-одиначка з двома дітьми після розлучення починає нове життя в Лос-Анджелесі. Вона вирішує здати кімнати в своєму будинку трьом орендарям - молодим харизматичним чоловікам, які стають частиною її дивної родини.

Перейти к посту →