Алена Че , 27 июля в 15:01 97

Прем’єра відео «На дев’ятому поверсі» від Володимира Трача та Нанни

На початку тижня Володимир Трач та Нанна презентували нове спільне відео «На дев’ятому поверсі». Про те, як воно було знято, дізнаємося прямо зараз від Володимира. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

News2017 , 26 июля в 12:41 1

Анита Луценко и Светлана Фус изменят жизнь украинок ровно за 28 дней

Звёздный тренер Анита Луценко и известный диетолог Светлана Фус уже этим летом представят написанную вместе книгу о похудении под названием "Ты просто WOW!". Творческий тандем уверяет, что для многих украинок она станет настольной.

Перейти к посту →

PR advice , 26 июля в 12:40 0

Влада Литовченко пропонує внести свято Івана Купала до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини

Надання українським традиціям, обрядам і святам статусу всесвітнього надбання людства – важлива складова інтеграції України в міжнародний культурний і туристичний простір, переконана Директор Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко.

Перейти к посту →

Полуянова Ирина , 26 июля в 12:38 0

Гайдулян и Зубалевич снялись в клипе голландского певца

Звезда сериалов на ТНТ «Универ» и «САШАТАНЯ» Андрей Гайдулян и звезда сериалов на СТС «Молодежка» и «Корабль» Матвей Зубалевич стали героями клипа голландского певца Алекса Симонса

Перейти к посту →

Чмерина, Анна , 26 июля в 12:23 0

«Модель года» перелезла через забор ради Юры Столярова

Порой, чтобы получить работу мечты, можно пойти и на крайние меры… например, перелезть через забор, обойти охрану и с большим усилием, но все-таки оказаться именно там, где тебя очень ждут. Модель Дарья Овечкина преодолела самую настоящую полосу преград, чтобы помочь получить знакомому визажисту работу у официального визажиста Maybelline New York в России Юры Столярова.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля в 20:54 71

Молодий український гурт «Monochromea» випустив своє перше lyrics video на пісню «Відчиняй вікно».

Вже деякий час команда хотіла побачити електронні версії своїх творів і нарешті ремікс на ще не випущену офіційно пісню про те, що треба приймати зміни, які приносить з собою життя зробив друг колективу Sithhartha.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля в 16:20 37

Ірина Ладика: «Теоретичні знання я одразу закріплюю на практиці»

Студентка 2-го курсу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Ладика у сфері журналістики порівняно недавно, та, незважаючи на це, розвивається досить активно. Саме з Іриною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля в 21:27 57

Дебютна пісня «Пішаки» від Альони Рожанської

Нещодавно Альона Рожанська з селища Коцюбинське, що на Київщині, презентувала дебютну авторську пісню «Пішаки». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Альони. Заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля в 14:58 18

Пісня «Для тебе, моя мамо» від Кароліни Микитин

Микитин Кароліна, якій 10 років старанно займається у Вокальній школі Лани Данчук, любить співати веселі пісні.

Перейти к посту →

Светка С. , 24 июля в 10:50 0

Открытие детского кулинарного pop-up музея Даши Малаховой

Даша Малахова только на один день, 8 июля, в честь открытия нового семейное пространство «Kartata Potata Studio» превратит его в детский кулинарный pop-up музей.

Перейти к посту →