Дмитрий Павленко , 27 ноября 2007 в 20:39 0

Съемки нового клипа группы «Скрябин»

В первый день продажи нового диска группы «Скрябин» «Про Любов?» было продано более 15000 экземпляров. О том, как снималось видео «Хлопці-олігархи», лидер коллектива Андрей Кузьменко рассказал 24 ноября на презентации нового CD в Киеве в клубе «Фаберже». Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Съемки клипа, Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), «Скрябин»

Дмитрий Павленко , 27 ноября 2007 в 16:34 0

Ирина Билык и Дмитрий Дикусар еще вместе

Продюсеры певицы Ирины Билык явно решили нагнетать интригу вокруг свадьбы Билык и Дикусара до предела.

Одним выстрелом планируют убить целый выводок зайчиков. Во-первых, пропиарить тур "Мы будем вместе". Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Гастроли, концертный тур, Ирина Билык (Iryna Bilyk / Іра Білик)

Дмитрий Павленко , 27 ноября 2007 в 16:01 0

Пара Лілія Подкопаєва - Кирил Хітров залишили «Танці з зірками»

Навряд чи Лілія з її постійною націленістю на перемогу та амбіційністю могла подумати, що цей вечір стане для неї останнім у шоу.

Як завжди, той хто програє, вважає, що його засудили, не доставили балів, але що вже плакати - залишається парі змиритися і не псувати оточуючим загального враження від шоу. В цьому й полягає суть змагань - хтось має програти.

Отже, в фіналі зустрінуться пари Наталія Могилевська - Владислав Яма та Марчін Мрочек - Ганна Пелипенко.

Телевиденье, Лилия Подкопаева (Ліля Підкопаєва), Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, «Танці з зірками»

Дмитрий Павленко , 27 ноября 2007 в 08:50 0

Фабрика звезд - театр одного командира

На отчетном концерте "Фабрики звезд" 25 ноября номинантами на вылет были Дима Каднай, Оля Цибульская, Виталик Галай.

Голосование телезрителей "спасло" Виталика Галая. "Фабриканты" оставили в звездном доме Олю Цибульскую. Покинуть проект пришлось Диме Каднаю, достаточно сильному участнику.

Его уход тяжело переживали как фабриканты, так и педагоги: Роман Виктюк, Макс Паперник, Анжела Лисица и психолог проекта "Фабрика звезд" Вадим Колесников обвинили музыкального продюсера "Фабрики звезд" Юрия Никитина в том, что он не учитывает их мнение при выборе номинанта на вылет, и выгоняет из проекта сильных участников. После чего демонстративно покинули собрание педагогов. Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Конкурсы, соревнования, награды, Юрий Никитин, Фабрика звезд (Фабрика Зірок), Макс (Максим) Паперник, Роман Виктюк, Анжела Лисица

Дмитрий Павленко , 26 ноября 2007 в 20:10 1

Концерт Ани Лорак

2 декабря на главной концертной площадке страны – ДК «Украина» певица Ани Лорак презентует свою новую сольную программу.

Последние несколько недель все свободные вечера Ани Лорак проводит в обществе модельера Анжелы Лисицы – в мастерской дизайнера заканчивают пошив трех уникальных концертных нарядов певицы. Перейти к посту →

Ани Лорак (Ani Lorak, Кароліна Куєк), Концерты, шоу, представления, Анжела Лисица, Національний палац «Україна»

Дмитрий Павленко , 26 ноября 2007 в 18:47 0

Гурт «Воплі Відоплясова» й невигадані історії

Програма виступу "Воплів Відоплясова" у Львові 11 листопада, з невеличкими правками, була та сама, що і в столичному Міжнародному культурному центрі мистецтв (Жовтневому палаці).

Гурт відіграв заявлений час, але на прохання слухачів довелося виходити на біс три рази.

Загалом виступ тривав понад дві години і рок-четвірка вже збиралася імпровізувати налегко далі. Перейти к посту →

Етніка, этника, фолк, Олег Скрипка, Концерты, шоу, представления, группа «Вопли Видоплясова» («Воплі Відоплясова», гурт «ВВ»)

Дмитрий Павленко , 26 ноября 2007 в 17:56 0

Олександр Пономарьов - золотий Дід Мороз нашої естради

22 листопада в павільйоні кіностудії «Національної кінематики України» відбулися зйомки відеокліпу на нову пісню Олександра Пономарьова „Я твій Дід Мороз!”.

«Напередодні Нового Року мені захотілося подарувати всім українцям радість, усмішку та щастя. Я вирішив зробити це неординарно – написав запальну, дещо комедійну та дуже драйвову новорічну пісню, – каже співак. – Як не дивно, але у нас немає справжньої новорічної україномовної пісні. Гадаю, що моя композиція сподобається слухачам и звеселить кожного у Новорічну ніч».

«Сюжет кліпу практично відсутній, – посміхаючись, говорить Олександр Пономарьов. – Ми просто спробували донести до глядачів запальний новорічний настрій». Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Олександр Пономарьов (Александр Пономарев), Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Виктория Пономарева (Вікторія Пономарьова)

Дмитрий Павленко , 26 ноября 2007 в 00:39 0

Відкритий лист Святослава Вакарчука

Дорогі коллеги, музиканти!

Звертаюся до Вас від щирого серця з думками, які хвилюють мене.

Кожен з нас часто замислюється над тим, коли і, головне, яким чином ми зможемо відчувати себе громадянами сильної держави. Одним із факторів, який визначає нашу силу, є наша повага до спільної пам’яті.
Перейти к посту →

«Океан Ельзи», Святослав Вакарчук

Дмитрий Павленко , 25 ноября 2007 в 20:44 0

Кто с кем тусуется

На днях Виталий и Владимир Кличко были замечены на открытии одной из благотворительных выставок в Пинчук Арт Центре в компании советника мэра Киева по вопросам средств массовой информации Казбека Бектурсунова.

Бизнесмен Виктор Пинчук и его жена Елена Франчук подсадили Виталия и Владимира Кличко за столик к господину Бектурсунову. Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Казбек Бектурсунов, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Wladimir Klitschko (Vladimir Klichko, Владимир Кличко)

Дмитрий Павленко , 25 ноября 2007 в 19:39 0

Новий кліп гурту «ТІК»

Гурт «ТІК» вирізняється серед інших. Хоча б тим, що з його лідера Віктора Бронюка не ліплять секс-символа української естради.

Забойні хіти «Вчителька» та «Олені» за участю групи «Ляпіс Трубєцкой» порвали свого часу прихильників на шмаття. На ці пісні були зняті кліпи, які виявились дуже по-дитячому близькими. Як кажуть, родом з дитинства.

Кожна з композицій дебютного альбому «ЛІТЕРАDУРА» є багатогранною та своєрідною. Всі пісні дуже різнопланові. Серед найбільш ліричних - «Апрєль» та «Ноябр». Перейти к посту →

Фильмы, клипы, кинокартины, «ТІК» («ТИК»), Віктор Бронюк