Алена Че , 15 августа в 13:08 74

Прем’єра пісні «Номер один» від Мії

Днями співачка Мія презентувала нову пісню «Номер один», яка стала свого роду дебютом для виконавиці. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої Мії.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 14 августа в 23:52 0

У Парку «Київська Русь» під Києвом відбувається реабілітаційний табір для дітей з особливостями розвитку

«PURINA® у всьому світі підтримує філософію тісного зв’язку людини з тваринами.Основною відмінністю табору є те, що в його роботі беруть участь спеціалісти з каністерапії – реабілітації за участі спеціально підготованих собак-терапевтів. Передбачені групові та індивідуальні заняття з каністерапії, арт-терапевтичні уроки, а також консультації для батьків з психологом.

PR advice , 14 августа в 23:43 0

Влада Литовченко: ЮНЕСКО бере під опіку лісові масиви Карпат, щоб зберегти їх для нащадків

Найголовнішою подією року у сфері культури та захисту історичної та природної спадщини стала 41-а сесія Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка проходила з 2 по 12 липня 2017 року у польскому Кракові. Протягом заходу, на якому були присутні близько тисячі осіб з понад 20 країн світу, неодноразово піднімалося українське питання. За ініціативи Польщі, яка головувала на цьогорічній сесії, уперше були організовані Форум розпорядників всесвітньої спадщини та Форум громадянського суспільства, де також особлива увага була прикута до України. Про наслідки сесії ЮНЕСКО розповіла Влада Литовченко, кандидат історичних наук, експерт з культурноі дипломатії.

Вадим Слобожанский , 14 августа в 23:42 0

Кінотеатр «Сінема Сіті» запрошує на прем’єру мультфільма «РЕАЛЬНА БІЛКА 2»

У продовження веселих хвостатих пригод білці Злюку та його друзям знову треба діяти спільно. Цього разу — аби врятувати свій дім: мер міста задумав вирубати їхній парк і побудувати на його місці бездушні атракціони… На щастя, у Злюка та інших любителів арахісу є план, не останню роль в якому відведено новим друзям наших героїв — білим мишам під орудою мудрого містера Фенга.Перейти к посту →

Алена Че , 14 августа в 22:40 104

Каріна Бойчук: Я надихаюся, коли люди задоволені моєю роботою»

Глядачів телеканалу «Правда ТУТ Львів» з культурно-мистецькими подіями міста та області, щодня ознайомлює програма «LVIVART» і сьогодні ми познайомимося з редактором та журналістом цього телепроекту – Каріною Бойчук.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 августа в 13:31 29

София Повод стала победительницей «Мини-мисс Лемберг-2017»

На конкурсе «Мини –мисс Лемберг-2017» победительницей в старшей возрастной категории стала София Повод из Херсона. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 августа в 21:43 203

Прем’єра пісні «Сонце» від Христини Панасюк

Днями співачка та волонтер Христина Панасюк презентувала нову пісню «Сонце». Про те, як вона була написана, а також про насичене подіями літо виконавиці дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 августа в 16:11 26

Ліля Ваврін озвучила оголошення для львівських трамваїв

Нещодавно стало відомо, що оголошення у львівських трамваях будуть звучати голосом співачки та радіоведучої Лілі Ваврін. Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Лілі.

Перейти к посту →

Life Records , 6 августа в 22:41 44

Первая спортивная фотосессия эстрадной Украинской группы «COCOS»

Первая спортивная фотосессия эстрадной Украинской группы "COCOS".

Её участницы: Ника Трубловская, Виктория Сичева, Виктория Короткая.

Девочки не упустили момент и сделали спортивную фотосессию.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 августа в 10:49 112

Премьера песни «Люди (Хто марнує час)» от DIMA LIBRA

Совсем недавно певец, автор собственных песен DIMA LIBRA презентовал новую песню «Люди (Хто марнує час)». О том, что исполнитель хотел донести с её помощью, узнаем прямо сейчас от самого Димы. Заодно и поближе с ним познакомимся.

Перейти к посту →