Владимир Владимиров , 4 сентября в 13:14 0

Новые эфирные масла для тела от MIXTURA

Совсем недавно ко мне приехал чрезвычайно пахучий пакетик от замечательного украинского бренда MIXTURA, и сегодня я с восторгом буду рассказывать, что же в нем такого интересного.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 сентября в 13:12 0

Новий трек від Erômin - Птахи

Сучасна українська музика має бути актуальною - така мета у молодого співака Євгена Єрьоміна (Erômin). Яскравий та чуттєвий співак випустив новий реліз - пісню «Птахи». Сучасний саунд в комбінації з глибоким змістом створюють відчуття повноти життя і любові.Світла, трохи сумна, але дуже добра пісня не залишить нікого байдужим.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 сентября в 13:11 0

Таня Кондратенко: «Лише авторський репертуар здатен якнайкраще розкрити виконавця»

Повернувшись з довготривалих поїздок за кордон співачка Таня Кондратенко одразу взялася за роботу над новими піснями. Докладніше про це дізнаємося від самої Тані, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября в 14:04 1

Артём Кондратюк и Валентина Стэпова спели дуэтом

На международном фестивале «Пісенний спас» им. Владимира Шинкарука певец, автор собственных песен, преподаватель вокала Артём Кондратюк и Народная артистка Украины Валентина Стэпова спели дуэтом. Принимали участие в 2-х концертных днях. Подробнее об этом, а также о других творческих новостях и планах узнаем прямо сейчас от Артёма.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 2 сентября в 14:04 0

Как выбрать спортивный зал

Наша столица – это город больших возможностей, но иногда наличие большого выбора нередко затрудняет определение оптимального варианта, например, куда пойти и чем заняться. Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября в 14:03 5

Прем’єра пісні «Серце у вогні» від групи «Едвін Друд» та Ірини Якубовської

Днями група «Едвін Друд» та солістка групи «Tange Irine» Ірина Якубовська презентували спільну пісню «Серце у вогні». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ірини.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября в 14:03 6

Прем’єра пісні «Рано чи пізно» від гурту «Дикі серцем»

У День Незалежності нашої країни гурт «Дикі серцем» презентував нову пісню «Рано чи пізно». Докладніше про неї, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від фронтмена групи Романа Миляна.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 2 сентября в 14:03 0

Начало учебного года — стресс не только для малышей, но и для их родных

Начало учебного года — стресс не только для малышей, но и для их родных. Что нужно делать, чтобы наука была в радость. Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября в 14:02 0

Мар’яна Трач: «Мені цікаво і самій дізнаватися про щось нове, і розповідати про це іншим»

12-річна Мар’яна Трач вже протягом 7 років займається у телевізійному центрі «Кадрики» ( керівник - Ірина Климович). За цей час вона встигла багато чого досягти. На рахунку Мар’яни понад 100 телепрограм, перемога у конкурсі краси, головні ролі у мюзиклах, записи авторських пісень. Саме з Мар’яною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 2 сентября в 14:02 0

Как не стать «чайником», покупая чайник

Слишком низкая стоимость товара в интернет-магазине может оказаться ловушкой. Перейти к посту →